Kosmetyk Invisible Illumination – antyoksydanty wyciągu z arktycznej maliny moroszki

Invisible Illumination  » Bez kategorii »  Kosmetyk Invisible Illumination – antyoksydanty wyciągu z arktycznej maliny moroszki
0 Comments

Koncepcja kosmetyków zwana „makijażem” istnieje od tysięcy lat. W starożytności stosowano kosmetyki, aby uwydatnić piękno i dodać koloru skórze. Plemiona aryjskie używały balsamów do ukrycia ciała i nadania im zdrowego wyglądu, na przykład nakładania czarnego balsamu na twarz, aby zapobiec poparzeniom. Tak narodził się kosmetyk.

W ostatnich latach przemysł kosmetyczny stał się bardziej złożony pod względem etykietowania, terminów technicznych i stosowanych składników; co utrudnia konsumentom rozróżnienie pomiędzy różnymi rodzajami kosmetyków. W ostatnich latach wśród marek pojawiały się głosy o przejrzystości informacji dotyczących jakości i bezpieczeństwa w celu ułatwienia zakupów. Dlatego zależało nam na stworzeniu atrakcyjnego opakowania, które umożliwi konsumentom łatwe odnalezienie informacji o produkcie, którym są zainteresowani.

Przeciwutleniacz wyciągu z arktycznej maliny moroszki jest silnym niewidzialnym środkiem rozświetlającym. Jest jednym z najlepszych antyoksydantów do ochrony przeciwsłonecznej.

Daje piękną i równomierną cerę, szczególnie w połączeniu z innymi składnikami, takimi jak rosmarino.

Z reguły produkt naturalny należy nakładać na skórę, aby poprawić jej wygląd i działanie. W tym przypadku stosowanie preparatu o nazwie Ekstrakt z maliny moroszki arktycznej (ACHEE) jest wysoce zalecane ze względu na wysoką zawartość przeciwutleniaczy, które są w stanie zwalczać choroby skóry, takie jak zmarszczki i oparzenia.

Produkty te okazały się bardzo skuteczne w zmniejszaniu blizn i poprawianiu piękna twarzy. Kontrolują również ciemne plamy na skórze i nadają im jaśniejszy kolor, nie zaburzając ich naturalnego odcienia.

Opisano historię życia zakamuflowanego człowieka, arktycznej maliny moroszki. Jego zabarwienie wynika z hydrofilnych (zielonych) korzeni i liści. Zabarwienie jest również spowodowane aktywnością w skórze roślin. Charakteryzuje się brakiem pigmentu. Skutkuje to jasnoróżowym lub żółto-pomarańczowym zabarwieniem z białymi lub jasnobrązowymi odcieniami na powierzchniach i śluzie (tj. wodnistej substancji powstałej z dodania saponin).

Od lat 70. XIX wieku producenci kosmetyków próbowali naśladować zjawiska naturalne, aby ukryć starzenie się. Historia tego trendu jest tak stara jak same kosmetyki: przez wieki kobiety inspirowały się zjawiskami naturalnymi, aby tworzyć upiększające efekty. W roku 1877 Elisabeth von Ritter-Schaller napisała książkę „Kosmetyki Invisible Illumination”, aw 1972 roku przyznano pierwszy europejski patent na kosmetyk zawierający przeciwutleniacze. Przez te wszystkie lata przeciwutleniacze były używane tylko do celów przeciwdrobnoustrojowych. Jednak ostatnio obserwujemy rosnące zainteresowanie konsumentów i producentów kosmetyków kosmetykami zawierającymi przeciwutleniacze, które są mniej szkodliwe dla skóry niż ich konwencjonalne odpowiedniki.

Na rutynę życia człowieka wpływa środowisko, w którym żyje. Czynnik środowiskowy jest dla wielu ludzi znany jako „wszechświat”. Ludzie często zapominają, że ich twarz odzwierciedla nie tylko piękno, ale także wewnętrzny stan ich psychiki.

Stosowanie makijażu stało się prawdziwą troską wielu kobiet. Chociaż naturalne kosmetyki mogą poprawić Twój wygląd, mogą też być dla Ciebie szkodliwe. Wiele kobiet uważa, że makijaż jest zbyt złożony i trudniej jest znaleźć odpowiedni odcień, który jest potrzebny do uzyskania pożądanego wyglądu.

Wszyscy wiemy, że skóra jest domem dla bilionów bakterii, które są odpowiedzialne za rozkładanie jedzenia, które spożywamy i nasze ciała i przekształcanie go w odpady. Dlatego ważne jest, aby nasza skóra była czysta i wolna od bakterii.

Mówi się, że poziom antyoksydantów podawanych doustnie i miejscowo w malinach moroszki arktycznej (Aralia nudibranchium) jest 10 razy wyższy niż u sosny szwajcarskiej, co umożliwia zapobieganie lub leczenie raka skóry.

Myślę, że to niesamowita koncepcja. Makijaż, który odmieni Twoją twarz.

Pomysł na kosmetyk o pewnej wartości estetycznej, ale bez żadnych właściwości, był wcześniej uważany za science fiction, gdy przemysł kosmetyczny w Stanach Zjednoczonych przeżywał rozkwit w latach 50. i 60. XX wieku. Obecnie istnieje wiele korporacji produkujących produkty kosmetyczne, które obiecują odmłodzić lub wzmocnić skórę, spłycać zmarszczki, powiększać biust i wprowadzać inne zmiany w wyglądzie ludzi. Wykazano, że składniki użyte w tych produktach są wystarczająco bezpieczne, ponieważ nie zawierają silnych związków utleniających (tj. wolnych rodników), które mogą uszkadzać komórki skóry, rozkładając komórki i powodując ich przedwczesne starzenie.